آغاز به کار اولین جشنواره ستارگان الوند

آغاز به کار اولین جشنواره ستارگان الوند

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند، اولین جشنواره ستارگان الوند در روز شنبه مورخ 17 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
این مراسم که با شعار تقدیر از همراهان همیشگی و با هدف ارتقاء برندینگ و تقدیراز نمایندگان و برندهای زیرمجموعه شروع به کار نموده است، برای اولین بار در تهران برگزار شد.
جشنواره ستارگان الوند با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و ادای احترام حضار به سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و پس از خوش آمدگویی مجری برنامه، نماهنگ تهیه شده از تلاش کارگران و مهندسان مشغول به فعالیت در کارخانجات شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند به سمع و نظر حضار رسید.
لازم به ذکر است، در این مراسم دکتر احد ایروانی رئیس هیئت مدیره شرکت الوند، مهندس محمود مومنی مدیر عامل این شرکت، مهندس بهنام عزیزاده دبیر انجمن کاشی و سرامیک ایران و مصطفی گودرزی رئیس اتحادیه کاشی سازان و کاشی فروشان حضور داشتند و به ایراد سخنرانی در خصوص مشکلات صنعت کاشی و سرامیک در وضعیت اقتصادی موجود در کشور و ارائه راهکارهای پیش رو پرداختند.
همچنین دکتر محمد احمدپور مشاور برندینگ و نویسنده کتاب سایه های فروش نیز به ارائه سخنرانی پرداخت و از آغاز به کار سامانه هوشمندی موسوم به گوش شنوا خبر داد که برای دریافت و رسیدگی نظرات، شکایات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان طراحی و اجرا شده است.
در این مراسم که بیش از 100 تن از اعضای برندهای کارخانجات الوند و نمایندگان فروش محصولات این شرکت حضور داشتند، نماد درخت الوند به عنوان تندیس این جشنواره نیز رونمایی شد که تندیس های طلایی، نقره ای و برنزی به ترتیب به نفرات اول تا سوم در بخش برندهای برتر، نمایندگان برتر تهران و نمایندگان برتر سایر شهرستان ها اهدا شد.
گفتنی است این مراسم با صرف شام و اهدای هدایایی از جنس صنایع دستی کاملا ایرانی پایان یافت.

  • تاریخ: 22 شهریور 1397