درخشش الوند در همایش کارآفرینان مسئولیت پذیر

درخشش الوند در همایش کارآفرینان مسئولیت پذیر

درخشش الوند در همایش کارآفرینان مسئولیت پذیر

همایش کارآفرینان مسئولیت پذیر در روز یکشنبه سی ام دی ماه سال جاری به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد تعاون و توسعه کارآفرینی و تعاون استان، در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار گردید.

در این همایش شرکت های حاضر در حوزه های فردی ‌و سازمانی و موضوعات مهم در پیشبرد اهداف بند ۲۰ اقتصاد مقاومتی از جمله هوشمندی کارآفرینی، زیرساخت منابع، مسئولیت اجتماعی، مدیریت کسب و کار و دستاوردهای صنعت مورد سنجش تخصصی و فشرده قرار گرفتند که شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند به عنوان تنها نماینده هلدینگ بزرگ شستا موفق به کسب جایگاه بالاترین سطح ارزیابی و نشان زرین شد.

لازم به ذکر است، در این همایش که هدف از برگزاری آن، پایش و دسته بندی کارآفرینان در حوزه های مختلف و تشویق ایشان به حفظ مسئولیتهای اجتماعی و اقتصادی بود، جمعی از مقامات کشوری و تعدادی از مدیران ارشد صنایع بخش خصوصی از جمله فاطمه پهلوانی رییس سازمان ملی بهره وری و علی نقی خاموشی رییس اسبق اتاق بازرگانی و سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

گفتنی است، در این مراسم از معاون فروش و بازرگانی مهندس هاشم نوید حسنلویی نیز به پاس اقدامات ایشان در پیشبرد اهداف سازمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
  • تاریخ: 3 بهمن 1397