هشتمین گردهمایی فصلی نمایندگان و برندهای شرکت الوند برگزار شد

هشتمین گردهمایی فصلی نمایندگان و برندهای شرکت الوند برگزار شد به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند، در روز پنجشنبه مورخ 21 تیرماه سال جاری همایش تابستانی این شرکت با حضور حدود 100 نفر از نمایندگان شهرهای مختلف کشور برگزار شد.
در این نشست مهندس مؤمنی، مدیر عامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند سخنان خود را با یاد و احترام به شهدا آغاز کرد و در ادامه افزود: در حال حاضر در عرصه اقتصادی با شرایط سختی روبرو هستیم ولی مردم این مرز و بوم در گذشته نیز از آزمون هایی این چنین سربلند بیرون آمده اند.
وی همچنین افزود: با وجود فراز و نشیب های حوزه صنعت از گذشته تا به حال،الوند همچنان استوار و مقتدر ایستاده و نسبت به سایر شرکتهای فعال در این صنعت کمترین مشکل را داشته است که این توفیق را در وهله اول مدیون همکاران تلاشگرم در نوک پیکان الوند هستیم و در مرحله ی بعد حضور مقتدرانه شما نمایندگان عزیز و برندهای محترم بوده است.
مهندس محمود مؤمنی همچنان تصریح کرد: در این شرایط جنگ اقتصادی که حوزه تولید بیشترین فشار را متحمل شده است می‌بایست با همفکری و پشتیبانی یکدیگر راهکارهای جدیدی را به کار بندیم تا بتوانیم بحران ها را به خوبی پشت سر بگذاریم، که این مهم بدون هماهنگی و پشتیبانی از یکدیگر امکان پذیر نیست.
مدیر عامل شرکت شرکت در ادامه صحبت های خود ضمن تشکر از زحمات مهندس هوشیاری مدیر عامل اسبق این شرکت، اعضای هیئت مدیره و سایر همکاران، اضافه کرد: در این برهه مسئولیتی به ما سپرده شده است که امیدوارم بتوانیم با این تجربه و ایثار واقعی که در جمع وجود دارد در کنار هم به اهدافی که در ذهنمان برای الوند تصور کردیم دست یابیم.
در ادامه این مراسم، گودرزی رییس اتحادیه کاشی و سرامیک به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در 40 سال اخیراقتصاد کشور با بحرانهای فراوانی روبرو بوده است و در بسیاری از این موارد مدیران ما توانسته اند با مدیریت مناسب این بحرانها را به فرصت تبدیل کنند که به نفع اقتصاد کشور بوده است.در شرایط فعلی بازار کاشی و سرامیک نیازمند همیاری و همدلی همه مجموعه ها هستیم.
وی بیان داشت: خانواده الوند خانواده ی بسیار بزرگی است و امروز شرکت کاشی الوند در تمام قسمت ها دارای  یک تیم یکدست و قوی است که توانسته اند جایگاه الوند را به خوبی حفظ کنند و با افتخار اعلام میکنم که شرکت الوند جز پنج شرکت برتر کشور در بخش شرکتهای تولیدی است. 
گفتنی است این همایش با صرف شام در تالار مجموعه فرهنگی تلاش پایان یافت.
 
  • تاریخ: 23 تیر 1397